«Бізнес-адміністрування» у Йорк униіверсітеті у Канаді

8 марта 2016

 Стань лідером в сучасному діловому світі

 

Створи міцну базу в галузі знань аналітичного бізнесу, включаючи знання про те:

·         як взаємодіють економічні, соціальні тенденції і тенденціїзміни стану навколишнього середовища, а також, який вплив мають різні галузі бізнесу;

·         як приймати головні маркетингові рішення, які будуть задовольняти потреби споживачів, як досягати організаційних цілей та завдань;

·         як ефективно управляти проектами всередині організації;

·         як застосовувати загальні знання про бізнес з отриманням максимального результату;

·         як збільшити продуктивністьза допомогоюкомунікації;

·         як поведінка окремих індивідуумів і груп осіб впливає на діяльність в організаціях і визначає думку менеджменту;

·         як проводити аналіз бухгалтерських і фінансових звітів для того, щоб приймати обмірковані рішення

 

Успіх у вашій кар’єрі вимагає більшого, ніж просто наявність таких основних знань бізнесу. Для того, щоб бути найкращим, ви також будете вдосконалювати свій професіоналізм, оскільки кращі роботодавці стверджують, що вони цінують це найбільше, включаючи емоційний інтелект, вміння вирішувати проблеми, спілкування, ділові якості, критичне мислення та управління проектами. Орієнтування на таку професійну компетенцію в процесі вашого навчання і протягом завершального практичного курсу поліпшать ваші лідерські риси характеру і результативність.

 

Кульмінацією програми є унікальний завершальний практичний курс - реальна можливість продемонструвати ваші здібності, застосовуючи свої знання в умовах реального бізнесу.

 

Базуючись на піввіковому експертному досвіді Йорка в навчанні професіоналів, що працюють, Сертифікат про післяуніверситетську освіту в галузі «Бізнес-адміністрування» був розроблений для того, щоб допомогти вам отримати велику кількість переваг, які не можуть забезпечити традиційні програми, а саме:

·                глибоке розуміння взаємозв’язку функцій бізнесу;

·                можливість розвивати ізастосовувати на практиці стратегічне мислення, вплив і навички спілкування, які шукають роботодавці в працівникові;

·                велика мережа ділових контактів, і

·                можливістьшвидше завершити програму навчання, успішнозберігаючи рівновагу між своїми діловими і особистими обов’язками.

 

Співпрацювати з великою мережею аналогічних компаній, які завершують програму за тим же графіком. Навчатися за програмою захоплюючих курсів, що викладаються фахівцями галузі, які навчать вас швидко застосовувати в своїй щоденній роботі знання, отримані в аудиторіях.

Сертифікат про післяуніверситетську освіту в галузі «Бізнес-адміністрування» був розроблений за допомогою консультацій з керівниками вищої ланки галузі, шляхом роздумів лідерів і видатних академіків Йоркського університету з метою переконатися в тому, що наші випускники володіють навичками і знаннями, які вони шукають при прийнятті на роботу і просуванні по службі.

 

У вас є можливість вибрати денно - заочне навчання, денне навчання, аудиторські або он-лайн заняття.Також ви можете закінчити програму навчання швидше, ніж пропонують програми на отримання аналогічних сертифікатів:

·                     денне навчання тільки за сім місяців

·                     денно - заочне навчання тільки за шістнадцять місяців

 

Кому необхідно пройти цю програму?

 

Випускникам коледжів і університетів спеціальностей за винятком бізнесу, які бажають зробити більше і бути краще, ніж їхні колеги. Ця Справжня програма дає перевагу в кар’єрі людей, які:

·                          є професіоналами-початківцями і менеджерами-початківцями / цілеспрямованими менеджерами

·                          бажають розвивати базові навички у галузі «бізнес - адміністрування»

·                          мають намір зайняти провідні позиції в межах своїх організацій

·                          будують кар’єру в галузі бізнесу або менеджменту

·                          міжнародні студенти цікавляться вивченням бізнес-адмініструваннямабо функціями менеджменту з перспективною поїхати в Канаду

 

Курси(4)

 

Вступ в бізнес

Ви вивчатимете зовнішній контекст і питання управління в канадському бізнес - середовищі.Дослідите зовнішній контекст бізнесу, беручи до уваги економічні, конкурентні, трудові, технологічні, громадські, глобальні і політичні питання.Отримайте відомості про поточні проблеми і можливості, які відіграють важливу роль в бізнес-середовищі і впливають на бізнес-стратегію.

 

Вивчення функцій бізнесу

Ви дослідите функціональні області бізнесу через критичний дискурс про менеджмент, його розділи, поточні питання і майбутні завдання, до яких він звертається. Порівняєте класичні статті про менеджмент з працями з альтернативних і суперечливих перспектив. Вивчите поточні газетні матеріали, щоб проілюструвати і визначити практичну обґрунтованість кожної представленої ідеї менеджменту. Зможете розвинути, сформулювати і підтримувати свою особисту думку по відношенню до сучасних питань бізнесу.

 

Професійна компетенція для успіху в бізнесі

Ви зможете розвивати трансферабельні навички, які можна застосувати в різних ролях в бізнесі.Розвивати ключові бізнес / управлінські навички, які вимагаються від бізнес- професіоналів, і підготувати їх до бізнес-професійного середовища Канади через теоретичні заняття, практичний аналіз, інтерактивні і командні вправи, а також усні та письмові завдання.Розвивати сильне критичне мислення, ділові якості, навички усного та письмового спілкування (включаючи вміння робити презентації), вміння вести переговори, впливати, інформаційно-математичні навички і багато іншого.

 

Вступ в бухгалтерський облік - аналіз і використання фінансової інформації

Ви вивчите базові концепції фінансового та управлінського обліку, їх взаємодію з функціями і обов’язками менеджера.Проведете критичний аналіз процесу ведення бухгалтерського обліку і широкого, концептуального розуміння ролі бухгалтерського обліку в сучасному суспільстві.Ви вивчатиме фінансову звітність, підготовлену для зовнішньої аудиторії, і те, як така звітність сприяє на прийняття фінансових рішень і ринки капіталу; а також внутрішню звітність, яка впливає на щоденні рішення менеджерів.

 

Вступ в маркетинг

Ви вивчатимете основи теорії маркетингу, його концепції та менеджмент у якості застосування до стратегічної ролі маркетингу в задоволенні потреб клієнтів, включаючи продукцію (товари і послуги), ціни, просування по службі, дистрибуцію, споживачів, сегментацію, позиціонування, етику і наукові дослідження з метою підготовки створення маркетингового плану.

 

Вступ в організаційну поведінку  

Ви дослідите індивідуальну та групову поведінку в світлі того, як вона впливає на діяльність в організаціях і формує управлінське мислення на сьогоднішній день.Навчитеся розпізнавати, аналізувати і пропонувати рішення для організаційних проблем.Вивчите мотивацію, комунікацію, прийняття рішень, лідерство і структурні питання.Дізнаєтеся, як функція управління людськими ресурсами впливає і задіює організаційну поведінку в досягненні індивідуальних та / або організаційних цілей і завдань.

 

Вступ в управління проектами

Ви розглянете теорію і практику управління проектами з підходом, що ґрунтується на вирішенні завдань, по відношенню до маленьких і масштабних проектів планування, розробки бюджету, реалізації та завершення.Отримайте глибокі практичні знання про основи управління проектами і зможете застосувати такі знання в виробничих проектах позитивного впливу.

 

Практичний завершальний курс

Мета цього курсу - створити можливість для того, щоб ви змогли встановити зв’язок між різними предметами програми;могли аналізувати, синтезувати і застосовувати знання, отримані під час навчання за програмою, в бізнес-середовищі реального світу.

Безкоштовна консультація http://infostudy.com.ua/countries/canada/ 

7 марта 2016 Как получить среднее образование в Великобритании
9 марта 2016 Летние лагеря в Европе, Великобритании и США
Infostudy - образование и обучение за рубежом, языковые курсы за границей , среднее и высшее образование за рубежом, учеба за рубежом.
Канада Ричмонд Хилл, 74 Мадисон аве. Тел.: 1(647)338-22-61
Украина Киев, 01030 ул. Пушкинская 9А, офис №5. Тел.: (044)222-51-37