Нова англомовна програма магістратури в Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха, Німеччина

11 мая 2022
M. A. в Uni Giessen M. A. в Uni Giessen

Нова безкоштовна англомовна програма магістратури M.A. "Міждисциплінарні дослідження Східної Європи" в Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха, Німеччина

Один з найстаріших університетів Німеччини  Justus Liebig University Giessen запрошує на свою нову англомовну програму магістратури M.A. "Interdisciplinary Studies on Eastern Europe".

Подача на цю програму магістратури можлива для тих, хто вивчає слов’янську філологію, історію східної Європи та для студентів суміжних спеціальностей. Від абітурієнтів вимагається володіння англійською (на рівні В2) та однією з слов’янських, східноєвропейських мов. Володіння німецькою мовою не є обов’язковим.

Вступна кампанія триватиме до 15.07. Подача документів можлива до отримання диплому бакалавра при умові, що студент пройшов 80% бакалаврської прогроми в рідному вищому навчальному закладі.

Більше інформації про програму та умови вступу на офіційній сторінці університету: https://www.uni-giessen.de/fbz/zentren/gizo/gizomaster/gizo_master_eng_option/master_menu_ukr

27 января 2022 Поступление в вузы Великобритании
20 июля 2023 Возможности онлайн обучения в Канаде
Infostudy - образование и обучение за рубежом, языковые курсы за границей , среднее и высшее образование за рубежом, учеба за рубежом.
Канада Ричмонд Хилл, 74 Мадисон аве. Тел.: 1(647)338-22-61
Украина Киев, 01030 ул. Пушкинская 9А, офис №5. Тел.: (044)222-51-37