Відгук Артема, який вступив на магістратуру до Ruhr-Universität Bochum на літній семестр 2020

Артем
Артем
Студент M.Sc. Lasers and Photonics SS 2020, Ruhr-Universität Bochum12 сентября 2020

Навчання в Німеччині було ідеєю, яку я планував досить довгий час. Найважливішим у подачі документів є правильно оформлений пакет документів, з чим мені вдало допомогли у Infostudy.

Першим кроком було обрання спеціальності у навчальному закладі та моніторинг необхідних для нього критеріїв. Для фізико-математичного напрямку в Німеччині є багато університетів, які можуть дати всі можливості для розвитку в технічних та інженерних напрямках. Зважаючи на карантинні обмеження, навчання в обраному мною Рурському університеті було онлайн, але якість та повнота інформації була надана на вищому рівні. Можливість розвитку своєї наукової діяльності та розвитку себе як особистості заохочується університетом.

Переїзд в Німеччину після отримання візи був легким. Особливо важливим вважаю відмітити те, що на екзаменаційний період виділяється біля двох місяців, що дає змогу краще підготуватися до кожного екзамену, оскільки присутня можливість вибору серед екзаменаційних днів, тому можна збалансувати  свій графік.

Усім, хто думає про вступ до університетів в Німеччині, рекомендую відкинути усі сумніви та спробувати використати можливості, які надає німецька освіта. В фінансовому плані є можливість забезпечити себе усім необхідним, оскільки студенти можуть працювати. Найкраща інвестиція, яку ви можете зробити - це інвестиція в свою освіту. Дякую спеціалістам компанії Infostudy за допомогу та супровід під час навчання.

19 августа 2020 Минуло п’ять років. Розповіді Марії про її життя-буття у Штутгарті
8 марта 2021 Отзыв о поступлении на М-курс в государственные Studienkolleg
Infostudy - образование и обучение за рубежом, языковые курсы за границей , среднее и высшее образование за рубежом, учеба за рубежом.
Канада Ричмонд Хилл, 74 Мадисон аве. Тел.: 1(647)338-22-61
Украина Киев, 01030 ул. Пушкинская 9А, офис №5. Тел.: (044)222-51-37