Навчання в ILAC

Дмитро
Дмитро
7 марта 2013

 

Привіт усім!
Наразі я навчаюся у Канаді у школі ILACі дуже задоволнений своїм вибором! По-перше, тут ти не відчуваєш себе чужим адже Канада, а особливо Торонто, це місце,де мирно проживають люди усіх національностей та релігій. Так у метро можна почути російську, іспанську, німецьку, корейську тощо. Проте усі жителі GTAвикористовують англійську для спілкування, що є безсумнівною перевагою для вивчення цієї мови. Тому, ті хто хочуть працювати у сфері міжнародного бізнесу, що потребує контактів не з носіями мови, а з тими, для кого англійська є другою, третьою чи четвертою мовою, я раджу їхати саме до Торонто.
 

По приїзду мені найбільш важко було спілкуватися зі студентами з Далекого Сходу, особливо Китай. Але зараз спілкування з такими студентами не є великою проблемою. Звичайно, інколи доводиться перепитувати, особливо деякі слова, що містять літери «Л» та «В», бо вони не мають таких звуків у їх рідних мовах. Також, важливим фактором є розуміння різних культур і традицій, що, звичайно, не тілки цікаво, а й корисно. А по закінченню школи ви не тільки маєте класну англійську, можливість вступити до канадського вузу без іспитів, а й безліч друзів по всьому світу. Головне, це слідувати гаслу школи: «Don’t Be Shy!».Разом з цим не слід забувати, що тут ви представляєте свою країну.

 

Кілька слів про школу. По-перше, усі викладачі є першокласні спеціалісти з величезним досвідом роботи. По-друге, тут немає обовязкової програми, за винятком, звичайно, якщо ваша англійська «не дуже» - вам доведеться взяти курс General English, щоб підтягнути до певного рівня. Але я раджу вам зробити це в Україні, а до Канади приїжджати впевненими у своїх здібностях. Щодо програм, то найбільш популярні це Pre-Degree, IELTS/TOEFL Preparation, Business English. Яку програму обрати саме вам? Усе залежить від ваших цілей. Я раджу порадитись з консультантами InfoStudy– вони як ніхто інший знають яка програма буде найбільш корисна для вас. Відносно висока ціна є головним недоліком, але результат після занять є безсумнівним. Але для того, щоб досягти поставлених перед собою цілей крім відвідування занять потрібно сумлінно виконувати домашні завдання та приділяти увагу самовдосконаленню, наприклад читати додатково англомовні книжки, дивитися телевізор (Так! Телепередачі, вони вдосконалюють ваше аудіо сприйняття англійської), радіо (а не просто музику на ipodi).

Щодо до проживання, то я б вам рекомендував спочатку обрати проживання у Хост-Фемили, а вже потім арендувати кімнату, бєйзмент чи квартиру. Я все ще проживаю у з канадською родиною і вцілому задоволений. Єдине, що, звичайно, є недоліком, то це відсутність можливості запросити більше 3 друзів до себе. Але уцілому вас ніхто ні у чому не обмежує (окрім елементарних етичних норм). Родина, що приймає завжди йде назустріч, якщо у вас алергія на якісь продукти чи ви не їсте щось з религійних чи власних переконань. У будь-якому випадку, не соромтися попросити про щось.

 

Вцілому, Торонто чудове місто, дещо нагадує Київ, особливо погодою, дещо відрізняється, тут дуже важко заблукати, на відміну від Києва. У будь-якому разі, щодо вузу, школи, проживання, візи, квитків питайте в InfoStudy. Працівники завжди охоче підтримають, підготують усі необхідні документи у найкоротші строки і підтримують зворотній звязок вже після вашого відїзду

 

Дмитро, Київ

29 января 2013 Учеба в Сентениал Колледже Канада
20 марта 2013 Seneca College - summer program 2012
Infostudy - образование и обучение за рубежом, языковые курсы за границей , среднее и высшее образование за рубежом, учеба за рубежом.
Канада Ричмонд Хилл, 74 Мадисон аве. Тел.: 1(647)338-22-61
Украина Киев, 01030 ул. Пушкинская 9А, офис №5. Тел.: (044)222-51-37